top of page

RaraPetcare Group

Public·154 members

Академија Пандев Шкупи во живо 10/12/2023


(Во живо)) Гледајте ВО ЖИВО: Работнички Шкупи 8 ноември 2023 пред 3 дена — FK Akademija Pandev - FK[[[Гледајте=]]>] Академија Пандев ... ВО ЖИВО: Работнички ...


KF Shkupi Skopje - FK Akademija Pandev Check how to watch FK Akademija Pandev vs KF Shkupi Skopje live stream and on TV. H2H stats, prediction, live score, live tracker & results in one place. Во живо Струга Вардар гледајте 1 ноември 2023 Фудбал ... Шкупи Струга Трим-Лум гледајте во живо 16 октомври 2022 Akademija. (ВО ЖИВО!! ) Силекс Работнички(спорт>) Гледајте ВО ЖИВО: Академија Пандев Шкупи 18 март ... Но, ова ќе биде... Спортски | 16 Окт, 2022 14:35 | веќе видена | сличниВедран Ќосевски сериозно повреден: Крај на полусезоната за голманот на Струга ТЛ!? (ФОТО)Голманот на Струга ТЛ, Ведран Ќосевски, кој е и еден од најдобрите поединци на стружани во првиот круг од сезоната, еден од најзаслужните за извонредните... Гостивар Брегалница пренос во живо 11 ноември 2023 10.11.2023 — Академија Пандев Шкендија 21 август 2022 [Телевизија во живо-] Шкупи Работнички гледја ги во живо 12 |ФК БРЕГАЛНИЦА Последенсезона во ... [СТРИМИНГ!] ВО ЖИВО: Шкупи Работнички 29 октомври ... живо==]] Во живо Шкупи Академија Пандев гледајте4. 3. 2023 — Shkupi vs Akademija Pandev:: March 4, 2023:: Live Streaming and TV Listings, Live . Шкупи ... The goal difference is 37-19 in favour of Shkupi Cair. FK Akademija Pandev Brera Strumica wins 19% of halftimes, Shkupi Cair wins 52%. The most common result of matches between FK Akademija Pandev Brera Strumica and Shkupi Cair when FK Akademija Pandev Brera Strumica is playing at home is 0-1. 4 matches have ended with this result. When Shkupi Cair leads 0-1 away, they win in 66% of their matches. The winner of their last meeting was Shkupi Cair. Shkupi Cair have lost just 0 of their last 5 games against FK Akademija Pandev Brera Strumica (in all competitions). FC Akademy Pandev vs KF Shkupi Skopje » Predictions, Odds, Live Scores & StatsOn Sunday, 10. 12. 2023, soccer club FK Akademija Pandev Brera Strumica will match against Shkupi Cair in of the 1. MFL. The game will kick off at 12:00 PM UTC. It's been not too long since these teams previously played against each other. The game took place in Skopje, at the Cair Stadium on 16. 09. 2023. The Shkupi Cair fans are hoping that their team will once again defeat the opposing team, just like last time when they won 1-0. In the last three matches of the two teams facing each other, Shkupi Cair scored a total of 5 goals while FK Akademija Pandev Brera Strumica only scored 4. The teams' performances so far As of now, FK Akademija Pandev Brera Strumica has had seventeen matches in this tournament. ДУИ прво ги измами Албанците со Насер Зибери, а сега и по втор пат со Талат Џефери како техничко-административен премиер. ДУИ билa, е и ќе остане неуспешна.... сите 247 | А1ON | 09 Дек, 2023 15:17 | веќе видена„ПОСЛЕ ПРЕМИЕРСТВОТО КАДЕ СЕ СУЗБИ ЕТНИЧКИОТ МОНОПОЛ, ТОЈ ПОСТОИ УШТЕ КАЈ МЕСТОТО ПРЕТСЕДАТЕЛ“ -... Портпаролот на ДУИ и министер за надворешни работи Бујар Османи денеска изјави дека следната мисија на партијата е претседател на државата. „Талат Џафери ќе... сите 135 | Фактор | 09 Дек, 2023 19:16 | веќе виденаБез одобрение на Конгресот-САД испраќаат голема количина оружје за ИзраелСтејт департментот употреби декларација од Законот за контрола на извозот на оружје за итни случаи за тенкови во вредност од 106, 5 милиони долари за итна... ((СПОРТ!!!)) Работнички Академија Пандев гледајте во пред 8 дена — Шкупи Вардар гледајте во живо 5 ноември 2023 пред 6 дена — Пандев Шкендија Директниот Натпреварот меѓу Шкендија и Академија Пандев со директен ... Шкупи со девет играчи ја победи Академија Пандев во Струмицапоследна промена: 10 Дек, 2023 03:43контактdmcaлокалноизворинајчитанисите категориитаговиwidgetмаркетингDailyВестиСпортСценаЖивотЗанимливостиВидеаСите вестиШкупи со девет играчи ја победи Академија Пандев во Струмицаоригинали (37)сите статии (52)Шкупи со девет играчи ја победи Академија Пандев во СтрумицаШкупи натпреварот против Академија Пандев го заврши со двајца играчи помалку, но и покрај тоа во Скопје се враќаат со трите бода откако победија со 1-0,... 24 Фудбал | 09 Окт, 2022 17:02 | веќе видена | сличниПРВА ЛИГА ПОД ЛУПА: Шкупи прв ја „урна“ Струга, Васоски не е спасот за „пандевци“Во насока на засилена промоција на фудбалската игра на домашната сцена, ЕКИПА со избор на најдобрите од секоја рунда натпревари од ПМФЛ. [[ДЕНЕС!!]!!] Академија Пандев Гостивар пренос во живо 7.10.2023 — 6.8.2023 — Akademija Pandev v Vardar Skopje | First League Фудбал Livestream ▶️ http://amd.broadcast-tv.net/global.php?match=GLOBAL%20Live&live= ... (ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН**) Академија Пандев Брегалница гледја (ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН**) Академија Пандев Брегалница гледја во живо 29 ноември 2023 2023 — (ТВ ВО ЖИВО@@@) Шкупи Брегалница Штип видео[[Стриминг>]! Тиквеш Академија Пандев пренос во живо 26 ноември Тиквеш Академија Пандев пренос во живо 26 ноември 2023 P | ( Пренос во живо ) First League Фудбал || Денес, 6 август 2023 година ФУДБАЛ/ ШАНСИ И ГОЛОВИО ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page