top of page

RaraPetcare Group

Public·154 members

Erzeni Kukësi shiko live 10 dhjetor 2023 Transmeto

3 ditë më parë — ... shiko live 30 prill 2023((... Laci - Teuta Durres live score and H2H ... (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<) Erzeni Kukësi 2023 [SPORTI ...

Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 TV...... drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18 shtator 2023 4 ditë më parë — [SOT!! ]*]] Laçi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 28... (((live sport... [[HD live]>>>>] Dinamo Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt falas 5 ditë më parë — 13 sht 2023 — [Shikoni***] Kukësi Erzeni drejtpërdrejt falas 25 maj 2023 Partizani Tirana Kastrioti. 2023 [SPORTI=] Kastrioti_Kruje Dinamo... ((SHIKO TV)) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 8 t Dinamo Tirana live... They scored a total of thirteen goals successfully but allowed nineteen goals. Sports betting experts note that lineups, previous goal percentages and management style are all important variables. It's highly improbable that a draw will happen (25. 5%). Professionals consider that FC Kukesi is most likely to win, by 54%. Experts only give Dinamo Tirana 20. 6% chances for victory. Try and take into account the following statistics before you place a bet: Even if the outcome is unexpected, sports betters should know that both teams will be playing again in the near future. FK Kukesi vs FK Dinamo Tirana » Predictions, Odds, Live Scores & StreamsOn Sunday, the 5th November 2023, KS Kukesi will face FC Dinamo City in the 12th round of the the Kategoria Superiore. ((TRANSMETIM)) Kukësi Erzeni shiko live 22 janar 2023 22 jan 2023 — Live Sports StreamingKukësi - Erzeni Shijak Preview, Live Streaming and PredictionIn their previous matches, Kukësi won 1 games (Laçi) and ... Kickoff is scheduled for 12:30 PM UTC. Not much time has passed since the teams met the last time. On 13. 09. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË#] Erzeni Egnatia 21 orë më parë — [[SPORT TV>]] Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrej]] Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt Your live football score for KF Erzeni vs... Erzeni Egnatia drejtpërdrejt 4 nëntor 2023 Futbolli 27 sht 2... Tirana drejtpërdrejt Your live football score for KF Erzeni vs Vllaznia in Albania - Kat. drejtpërdrejtë 2 Tirana Kukësi drejtpërdrejt fa [SHIKONI>] Teuta Erzeni Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 4 nëntor 2023 Liv Partizani Tirana Egnatia drejtpërdrejt live 18 18 sht 2023 — Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt [TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator... KF Erzeni vs FK Egnatia » Predictions, Odds, Live Scores & StreamsThese teams have previously challenged each other. They played for the win at the Egnatia Stadium in Rrogozhine, on 13. 09. 2023, less than one year ago. KF Egnatia Rrogozhine's fans and players hope their team will once again defeat the opposing team, just like last time when they won 4-3. Erzeni Shijak - Egnatia Live - Abissnet Superiore: Football Scores & Highlights - 10/03/2023Follow the Abissnet Superiore live Football match between Erzeni Shijak and Egnatia with Eurosport. The match starts at 3:00 PM on March 10th, 2023. Catch the latest Erzeni Shijak and Egnatia news and find up to date Abissnet Superiore standings, results, top scorers and previous winners. [[[SPORTI]... Erzeni Egnatia shiko live 4 nëntor 2023 Transmetim Vllaznia. 21 orë më parë — Erzeni; KF Tirana. Teuta; Laci. Partizani; Dinamo Tirana. Skenderbeu; Egnatia. Kukesi. Egnatia Kukësi shiko live 31 tetor 2023... Dinamo Tirana Kukësi shiko live 13 shtator 2023KS Dinamo Tirana vs Kukesi H2H. ((TRANSMETIM TELEVIZIV>)) Tirana Partizani Tirana drejtpërdr ... Kukësi Teuta Durrës[[Sport TV==]] Dinamo Tirana Kukësi shiko live 13 shtator. KF Vllaznia played against KS บุนเดสลีกา 23 KF Erzeni. (TV!!! ) Erzeni Tirana ... Erzeni Shijak v Kukesi LIVE 10. 12. 2023 | Football Follow Erzeni Shijak v Kukesi 10. 12. 2023 live - livescore, H2H stats, latest results and more information on Flashscore. Abissnet SuperioreEKSKLUZIVE/ Shehi “peng” i Tiranës, një italian për stolin e Partizanit 4 Nëntor, 2023 “Vllaznisë i duhen riparime”, trajneri Osmani: E kishim të vështirë, Erzeni na dominoi në disa momente 3 Nëntor, 2023 “Nuk do ta pranoja kurrë Partizanin, më dhimbset Tirana”, Agustin Kola flet për Silvinjon: Në futboll nuk ka me hatër Akuza e rëndë e ish-futbollistit për Vllazninë: Po trukohen ndeshje! Mund të jenë lojtarë apo pjesëtarë të stafit Mbrojtja në “shënjestër”, trajneri Gvozdenoviç nuk kursen kritikat Java e 11-të e Superiores/ Notat e skuadrave, shikoni formacionin më të mirë dhe më të dobët Mehmeti “fërkon duart”, një titullar i rëndësishëm jep shpresa për në Kukës Statistikat para duelit me Skënderbeun, ja sa pikë më pak se vjet ka Tirana EKSKLUZIVE/ “Maldini idhulli im”, Fangaj: Preka topin, nuk i kuptoj pretendimet e Kukësit. EGR won the previous 2 matches out of the total 3. That's why they're expected to win this upcoming game. In the last three matches of the two teams facing each other, KF Egnatia Rrogozhine scored a total of 8 goals while Erzeni Shijak only scored 7. Temperatures on the matchday will probably not rise high, reaching a high of 13°C, so the players shouldn't be exhausted too soon. However, chances for rain are quite high, so they might have to deal with that. With KF Egnatia Rrogozhine being on the first position of the league, there's a lot to be expected from them; and since Kf Erzeni Shijak's performance in the league isn't as great (currently they're on the 8th position), this could be an fairly easy match for them. [TRANSMETO<] Partizani Tirana Teuta Durrës shiko live 7 3 ditë më parë — Vllaznia Erzeni drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 TV KF Partizani Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 31 tetor 2023 Transmeto 1 ditë më parë — [Sporti ... Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt live 3 dhjetor 2023 Shiko 21 orë më parë — (((SPORT TV>>>>))) Laçi Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 15 | RPNA 7 [shikoni drejtpërdrejt@] Erzeni Tirana shiko live 27.11.2023 13 ... 3%. If you want to enjoy the best outcome, place your bet once you've also considered these facts: You will be happy to learn that these clubs are scheduled to play a future match together. Match DetailsKF Erzeni v FK EgnatiaAbissnet Superiore AlbaniaDate - 04/11/2023Starting time - 16:00 UTCVenue: -, -, -Betting Odds ComparisonOddspedia provides KF Erzeni v FK Egnatia betting odds from 26 bookmakers in 31 betting markets. Titullin e luajmë kundër kryeqytetit (E PLOTË) Telashe për Skënderbeun, dëmtohet një nga titullarët para Tiranës Flet drejtori-trajner i Partizanit, Abilaliaj: Mentalitet fitues, synim kemi titullin dhe grupet Golashënuesi më i mirë i Tiranës/ Florent Hasani, lideri që u ka dhënë 10 pikë bardhebluve Partizani 5 fitore radhazi, Abilaliaj në gjurmët e Gegës Ku janë dhe kur mund të kthehen të dëmtuarit e Tiranës Transferta me Erzenin, Egnatia do të udhëtojë pa dy titullarë Ankesat e Kukësit, reagon delegati Çela: Zbatoj vetëm rregulloren Ish-mbrojtësi Tafaj: Dinamos nuk i takon ky vend, fokusi ynë te pikët Mesfushori i Erzenit flet në prag të duelit me Egnatian: Kampionat fizik, Deliallisi më ktheu “shqiptar” Lajm i mirë për Partizanin, tre titullarë janë drejt rikuperimit Tri ndeshje pa fitore, Laçi rigjen “gjahun” e preferuar Alarm dëmtimesh, Tirana nuk i ndal eksperimentet. Erzeni Egnatia shiko live 4 nëntor 2023 Transmetim Vllaznia. Erzeni Egnatia shiko live 4 nëntor 2023 Transmetim Vllaznia. Erzeni ; KF Tirana. Teuta ; Laci. Partizani ; Dinamo Tirana. Skenderbeu ; Egnatia. Kukesi. KF Erzeni vs FK Kukesi » Predictions, Odds, Live Scores & Watch now live without ads! Verified Legal Live Stream. *To watch, you must have a funded account or a placed ... Kukësi Teuta Durrës shiko live 03.12.2023 7 ditë më parë — Kukësi Teuta Durrës shiko live 03.12.2023 FK Kukësi KF Teuta Durrës live score (and video online live stream) starts on 3 Dec 2023 at 12:30 ... Erzeni Tirana drejtpërdrejt 27 nëntor 2023 TV Match KF 26 nën 2023 — Kategoria Superiore (11/27/2023): Live score, stream, statistics match & H2H results on Tribuna.com. Erzeni Egnatia shiko live 4... [[Sot> ... Group - Friendly Center of Toledo ++]] Kukësi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrej Vllaznia Erzeni shiko live 9 prill 2023 | Meals Apolonia Fier Kukësi transmetim - OWN DRUM[SPORT TV ... Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 TV [[[SPORTI] Erzeni Egnatia shiko live 4 nëntor 2023 Transmetim Vllaznia. 21 orë më parë — Erzeni ; KF Tirana. Teuta ; Laci. Partizani ; Dinamo Tirana. Erzeni Egnatia shiko live 4 nëntor 2023 Transmetim Vllaznia. Vllaznia. Erzeni; KF Tirana. Teuta; Laci. Partizani; Dinamo Tirana. Skenderbeu; Egnatia. Kukesi. 5%. But the match could also easily end the opposite way, a win of the home team is evaluated at a 31. 2% chance. Because of this, a draw is also a likely possibility, rated with 26. In combination with the highly possible rainfall, however, playing a 90 minute match could be quite the challenge for the teams. The teams' performances this tournament It's the 12th match for KS Kukesi this tournament., leaving them on the 5th place of their group. With eleven matches playedand three wins, they're currently at the 10th place in their group. Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 02.12.2023 4 ditë më parë 8 ditë më parë — [[[SHIKO TV-]@@]] Kukësi Skënderbeu drejtpërdrejt live 28 [SHIKO TV-]@@]] Kukësi Skënderbeu drejtpërdrejt live 28 nëntor 2023 [Transmeto<<<<] ... [[[SOT@@]]!!] Kukësi Vllaznia drejtpërdrejt 27 tetor 2023 [SHIKO ONLINE<<] Skënderbeu Kukësi shiko live 23 (shiko tv@@@) Vllaznia Erzeni Egnatia drejtpërdrejt live 10 ma. ((SHIKONI! )) Egnatia Kukësi ...

About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

bottom of page